Najlepsi bukmacherzy w Polsce

Firmy bukmacherskie przeżywają obecnie prawdziwy rozkwit. Oczywiście nagromadzenie przeróżnych imprez sportowych takich jak Euro 2020, Copa America, czy Igrzyska Olimpijskie sprzyjają popytowi na te usługi. Coraz większe zainteresowanie osób, które chcą dobrze się bawić, zrelaksować, a przy okazji nieco zarobić na zakładach sportowych sprawia, że ostatni rok to prawdziwy wysyp nowych firm oferujących usługi bukmacherskie. Które z tych firm są warte uwagi? Jacy są najlepsi bukmacherzy w Polsce?

STS 

Rozpoczniemy od jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na Polskim rynku. STS, oficjalny sponsor reprezentacji Polski na rynku jest już od 1997 roku a z każdym rokiem zdobywa nowe rzesze klientów. Bardzo różnorodna oferta spotów oraz e-sportów, atrakcyjne bonusy dla nowych klientów i cykliczne promocje dla dotychczasowych użytkowników sprawia, że STS to jedna z najlepiej ocenianych firm w branży bukmacherskiej. To, za co klienci chwalą bukmachera STS to bardzo prosty i intuicyjny panel sterowania, bezproblemowa rejestracja i mnogość opcji wypłat i wpłat środków.

Fortuna

Fortuna to również firma z długoletnimi tradycjami na Polskim rynku bukmacherskim. Firma stawia na nowoczesność i różnorodność ofert zarówno dla nowych klientów, jak i dotychczasowych graczy. Fortuna charakteryzuje  się ciekawymi promocjami, możliwością zagrania zakładu bez ryzyka, czy ofertą dodatkowego bonusu do depozytu. Warto jednak wiedzieć, że Fortuna bardzo mocno inwestuje w nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu zakłady sportowe możemy obstawiać zarówno z poziomu strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej.

Betfan 

Betfan to zdaniem wielu ekspertów i nie tylko, najlepszy bukmacher dostępny na Polskim rynku. Skąd to miano u bukmachera, który działa od relatywnie krótkiego czasu? Przede wszystkim najlepsza oferta bonusowa dla nowych klientów. Wystarczy wspomnieć o zakładzie bez ryzyka na kwotę nawet 600 złotych, czy niesamowity bonus na start od depozytu, który wynosi obecnie nawet 1000 złotych. To jednak nie wszystko. Każdy użytkownik ma prawo do zagrania swojego pierwszego freebetu o wartości 50 złotych, co jest ewenementem pod względem kwoty. Betfan nie zaniedbuje również dotychczasowych klientów – cyklicznie organizuje specjalne zakłady na wydarzenia sportowe, które rozpalają naszą wyobraźnię do czerwoności. Player Bets to możliwość uzyskania dodatkowych benefitów z tytułu obstawiania zakładów bukmacherskich.

Czy Betfan charakteryzuje się szeroką ofertą sportów? Oczywiście! Kilkadziesiąt dyscyplin sportowych jest obecnie do dyspozycji klientów, a baza sportów jest stale rozwijana.

Betclic

Betclic to firma, która już w przeszłości miała epizod w Polsce, jednak szybko zakończony ze względu na nowelizację prawa i wprowadzenie certyfikacji dla firm bukmacherskich. Obecnie jednak klienci mogą znowu korzystać z usług Betclic i cieszyć się ciekawymi bonusami takimi jak zakład bez ryzyka, freebet czy bonus od depozytu. Betclic dodatkowo każdego tygodnia przygotowuje specjalną ofertę dla wszystkich dotychczasowych klientów, co sprzyja do pozostania przy wyborze Betclic.